PC HocasıCep TelefonuHuawei Mate 40 Pro 5G Tanıtıldı!

Huawei Mate 40 Pro 5G Tanıtıldı!

Huawei Mate 40 Pro
 

Bugün Huawei, yeni amiral gemisi serisi Huawei Mate 40 Pro‘yu piyasaya sürdü. Google ile arasındaki anlaşmazlıklara rağmen şirketin piyasaya sürdüğü en yenilikçi amiral gemisi, Leica kamerası, şelale ekranı ve elbette Google Play Hizmetlerinden yoksun olmasıyla farklılaşıyor.

Huawei Mate 40 Pro 5G modeli nasıl görünüyor: Kendisinin şıklığını gördüğümüz görsellere göz atın

Çin merkezli teknoloji devinin en yeni amiral gemisine şöyle detaylı baktığımızda gözümüze çarpan ilk şey kamera kümesinin tasarımı oluyor. Huawei Mate 40 Pro 5G modelinde yuvarlak bir çerçeve üzerine yerleştirilmiş dört adet lens ve çift tonlu. bir flaş ışığı yer alıyor, kamera kümesinin ortasında ki boşlukta ise LEICA kamera markasının işaretleri bulunuyor.

Huawei Mate 40 Pro 5G ve özel işbirlikleri sayesinde özel varyantlarda olacak

Ayrıca ağırlıklı olarak tasarım ve kamera donanımı açısından farklılık gösteren Huawei Mate 40 RS ve Huawei Mate 40 Pro + modeli gibi özel sürümler de olacak. Huawei Mate 40 RS isimli model tamamen Porsche araba markasına özel olarak dizayn edilmiş tasarım ve kutu içeriğine sahip olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/huawei-mate-40-pro-5g-tanitildi-92027/ linkinden 21.06.2021 18:06:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video