PC HocasıOyunHumankind için Yeni Fragman Videosu Paylaşıldı

Humankind için Yeni Fragman Videosu Paylaşıldı

 

Sega geliştiricisi Amplitude Studios’un yaklaşmakta olan bir 4X strateji oyunu olan Humankind, PC için Xbox Game Pass’ta piyasaya sürülecek.

Amplitude’ün merakla beklenen strateji oyunu başlangıçta 2020’de piyasaya sürülecekti, ancak muhtemelen pandemi nedeniyle birden fazla kez ertelendi.

Humankind şimdi 17 Ağustos’ta PC ve Google Stadia’da başlıyor ve Game Pass abonelerine aynı anda ücretsiz olarak sunulacak. Bugüne kadar bir dizi gecikme yaşayan oyun, PC’de Xbox Game Pass’e sahip olan herkesin kullanımına açık olacak ve bu, oyunun tür tanımlayan Sid Meier klasiğine nasıl ulaştığını görmek isteyen oyuncular için çok daha kolay hale gelecek.

Yaklaşan 4X oyunu, ilk günden itibaren Xbox’ın PC için Game Pass hizmeti aracılığıyla sunulacak. Halihazırda bir Ultimate veya PC için ayrı bir Games Pass aboneliğiniz varsa, iki hafta içinde bu Civilization yarışmasını ek ücret ödemeden deneyebileceksiniz. Halihazırda bir aboneliğiniz yoksa, nereye bakacağınızı biliyorsanız yapabileceğiniz bazı harika fırsatlar var.

Oyun, 17 Ağustos 2021 tarihinde PC platformuna çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/humankind-icin-yeni-fragman-videosu-paylasildi-116687/ linkinden 20.09.2021 13:09:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad