PC HocasıDonanımINNO3D Yeni GeForce GTX 1050 Tek Yuvalı Ekran Kartını Duyurdu

INNO3D Yeni GeForce GTX 1050 Tek Yuvalı Ekran Kartını Duyurdu

 

Üst düzey grafik kartlarının ve yüksek teknolojili 3D yazıcıların üreticisi olan INNO3D, yeni geliştirmiş olduğu ekran kartı olan GeForce GTX 1050 ekran kartını duyurdu. Kartlar 1050 ve 1050 Ti olarak ikiye ayrıldığı gibi, tek yuva baskısı ile genişletilmiş.

INNO3D GTX 1050 Neler Sunuyor ?

Güçlü ve çift katmanlı bir alana yerleştirilen ince ve zarif bir form üzerindeki video kartı ile birlikte daha küçük grafik kartları olan PC’lerde de aynı deneyimleri elde edebileceğiz. Nvidia’nın Pascal mimarisi, yeni INNO3D GeForce GTX 1050 Ti / 1050 tek yongalı grafik kartlarını destekliyor. Hem klasik hem de modern oyunlarda en yeni DirectX 12 özelliklerini 1080p 60 FPS’de hızlı ve sorunsuz bir grafik deneyimi sağlıyor.

Kartın tasarımına baktığımızda ise tek slot kırmızı bir fanın yer aldığını görüyoruz. Genellikle bu seviyedeki ekran kartlarında kullanılan fanlar iş gördüğü gibi, ince belli yapısı ile de kibar durduğunun altını çizelim. Ancak her ne kadar ince de olsa, tasarımı biraz daha iyi olabilirdi.

 

INNO3D GeForce GTX 1050 Ti / 1050 Teknik Özellikler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video