PC HocasıSosyal MedyaInstagramInstagram’a Bilgisayardan Paylaşım Yapma Özelliği Geliyor!

Instagram’a Bilgisayardan Paylaşım Yapma Özelliği Geliyor!

 

Görünüşe göre sosyal medya devlerinden Facebook’a ait Instagram‘a yakın zamanda Windows 10 uygulamasına gecikmiş bir özellik geliyor, artık resimleri doğrudan masaüstünden yükleyebileceğiz. Bu özellik, tersine yazılım mühendisi Alessandro Paluzzi tarafından keşfedildi:

Ekran görüntüsüne göre kullanıcılar resim yükleyebilecek, en boy oranını ayarlayabilecek ve filtreler, başlıklar uygulayabilecek, insanları etiketleyebilecek ve tıpkı mobil uygulamada yapabildikleri gibi daha fazlasını yapabilecekler. Instagram’ı nihayet işlevselliği eklemeye iten şeyin ne olduğu belli değil, ancak masaüstü Windows kullanımındaki yeniden canlanma göz önüne alındığında, bu ekleme birçok kişi tarafından memnuniyetle karşılanacak.

Özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz bilinmiyor ve elbette, uygulamada eksik olan işlevselliğin yalnızca küçük bir parçası, Hikayeler, Reels veya IGTV içeriği yüklemeleri de hala eksik.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/instagrama-bilgisayardan-paylasim-yapma-ozelligi-geliyor-113065/ linkinden 21.10.2021 23:10:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad