PC HocasıCep TelefonuiPhone 5SE 4K Video Kaydı Yapabiliyor

iPhone 5SE 4K Video Kaydı Yapabiliyor

 

Apple 21 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte hem iPhone 5SE hem de yeni iPad Pro modelini tanıtacak. Söylentilere göre şirketin yeni akıllı telefonu olan 5SE modelinde 4K video çekim yapabildiği belirtiliyor.

4K Video Kayıt Yapabilecek

Yeni iPhone 5SE modelinde Apple’ın vazgeçemediği A9 yonga seti kullanılacağı gibi, 3D touch gibi özelliklerin yer almayacağı belirtiliyor.

21 Mart tarihinde Apple’ın düzenleyeceği etkinlikte iPhone 5SE ve büyük olasılık ile yeni bir iPad Pro modeli tanıtılacak. Söylentilere göre şirket iPhone 5SE modeline ait olan 4K video çekimi yapılmış bir demoyu tanıtacağı da söylentiler arasında.

iphone-5se-4k
iPhone 6S modelinde çıkmadan önce özellikleri hakkında bir çok sorular vardı. Erken çıkan söylentilerde 8 MP kamera olacağı belirtilirken, 12 MP / 4K kamera ile geldi. Aynı durumun iPhone 5SE modeli için de geçerli olacağını düşünüyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/iphone-5se-4k-video-kaydi-yapabiliyor-5619/ linkinden 30.07.2021 02:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Gerçekten çok çok iyi ama o kadar tuzlu bi fiyatı varki biz bunu ancak 5 yıl sonraya uygun bi fiyata piyasada görürüz 🙁

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement