PC HocasıHaberlerLogitech, Ankara’da Video Konferans Deneyim Merkezi Projesini Hayata Geçirdi
Logitech Video Konferans Deneyim Merkezi

Logitech, Ankara’da Video Konferans Deneyim Merkezi Projesini Hayata Geçirdi

   

Pandemi, küresel anlamda birçok sektörde değişime neden oldu. Özellikle pandemiden sonra iş dünyasının daha fazla dijitale doğru yönelmeye başladığını, hem evden hem ofisten hibrit çalışma modellerine geçilmeye başlandığını gördük.

Tabii ki bu dönüşüm beraberinde bazı ihtiyaçları da ortaya çıkardı. İş dünyasının yeni hibrit yapıya sorunsuz ve hızlı bir şekilde geçmesi için yeni donanım ve yazılım ürünleri ihtiyaçları ortaya çıktı.

Alanda artan donanım ve yazılım sistemleri ihtiyacına yanıt vermek isteyen dünya devi teknoloji firmalarından biri olan Logitech ise bu konuda yeni adımlar atmaya başladı. En son adım ise Ankara’da açılan Logitech Video Konferans Deneyim Merkezi adımı oldu.

Artık Kurumlar Ürünleri ve Yazılımları Birebir Deneyimleyebilecek

Ankara Regnum Sky Tower’da hayata geçirilen Logitech Video Konferans Deneyim Merkezi sayesinde hem kurumlar hem de çalışanlar, Logitech’in bu alanda sunduğu yazılımları ve donanım ürünlerini birebir olarak deneyimleyebilecek.

Ürünler birebir olarak deneyimlendiği için kurumların bu alanda doğru yatırımları yaparak ihtiyaçlarını doğru ve verimli bir şekilde karşılaması da sağlanmış olacak.

Konu hakkında yetkililer tarafından yapılan açıklamaları da hemen aşağı ekliyoruz.

Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri İş Geliştirme Yöneticisi Osman Karadağ;

“Kurumlar dijitalleşme süreçlerine, kazanacakları net faydayı görerek yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Logitech olarak bizler de kurumların Logitech’in ürünlerinin basit kurulum, uygun bütçe ve kolay kullanım gibi özelliklerini yakından görüp denemeleri için farklı ihtiyaçlara yönelik 3 adet toplantı odası ve bireysel çalışma alanları kurarak bir deneyim merkezi yarattık.

Şimdiden önümüzdeki birkaç ayın randevuları dolu ve talep çok yüksek. Biz de ekip olarak heyecanlı ve mutluyuz.” ifadelerine yer verdi.

Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yönetici Kürşat Fatih Masatçı ise;

“Pandemi ile birlikte dünyadaki tüm kurumların dijitalleşme hızı bir anda daha da arttı. Biz de Logitech olarak kurumların dijitalleşme sürecinde onlara daha iyi hizmet verebilmek, ürünlerimizi daha yakından tanıtabilmek için Logitech Video Konferans Deneyim Merkezi’ni hayata geçirdik.

Burada kurumlarla yüz yüze bir araya gelerek Logitech’in hem donanımlarını hem de yapay zeka temelli yazılımlarını deneyimleterek tanıtabiliyoruz. Merkezimize ilgi yüksek, kurumların dijitalleşmeye verdiği önemin arttığını gözlemliyoruz ki bu durumun ülkemizin başarısı için de oldukça olumlu bir gösterge olduğunu düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel olarak açıklamalardan da anladığımız, yeni adımla beraber Logitech’in bu alanda kurumlara ve kullanıcılara yeni fırsatlar sunacağı. Zaten markanın video konferans sistemleri odaklı çok iddialı ürünleri ve yazılımları var. Muhtemelen bu ürünlerde de çok daha iyi modeller geliştirilmeye devam edecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/logitech-ankarada-video-konferans-deneyim-merkezi-projesini-hayata-gecirdi-127265/ linkinden 18.05.2022 19:05:58 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial