Max Payne 2

Max Payne 2, Steam’e İndirimle Döndü

  Google News

Bir döneme damga vurmuş oyunlardan biri olan Max Payne yapımının devam serisi Max Payne 2, sürpriz bir şekilde Steam mağazasından kaldırılmıştı. Geçmişe dönmek ve 2003 yılında çıkış yapan oyunu yeniden oynamak isteyenler için Steam kapısı da kapanmıştı.

Fakat bu karar uzun sürmedi. Zira kısa süre önce oyunun yeniden Steam mağazası üzerinden yayınlandığı açıklandı. Üstelik oyunun geri dönüşü hızlı oldu zira dev bir indirim yapıldığını gördük.

Max Payne 2, Yeniden Steam’de

Kendi orijinal hikayesini devam ettiren ikinci oyun, 2003 yılında satışa çıkmış ve döneminde de bir hayli beğeni toplamıştı. Eğer oyunu yeni satın alacaksanız ve bu dönem çıkan yapımlarla karşılaştırma yapacaksanız, o zaman beklentinizi düşük tutmanız lazım.

Zira hikaye çok sağlam olsa da oyun bir hayli eski ve grafikleri de haliyle yeni nesil oyunlarla yarışacak düzeyde değil. Fakat sadece hikayesi ve hikayesinin işlenişi için bile denebilecek oyunlar arasında diyebilirim.

Max Payne 2

Gelelim oyunun Steam fiyatına. Normalde 18 TL gibi bir satış fiyatına sahip olan oyun geri dönüş şerefine %65 oranında indirime girmiş. Bu şekilde oyunun fiyatı 6.30 TL olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu almak isteyenler için şuraya Steam bağlantısını da ekliyorum.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video