PC HocasıOyunMinecraft Dungeons’a Battle Pass Geliyor

Minecraft Dungeons’a Battle Pass Geliyor

  arctis 7+  

Mojang, bir battle pass, sezonluk güncellemeler ve daha fazlasıyla Minecraft Dungeons‘ı biraz daha uzun süre canlı tutmayı planlıyor.

Minecraft Dungeons, bu yılın sonlarında daha da fazla yeni içerik alacak.

Bu yılki Minecon Live sırasında resmi Minecraft Dungeons Twitter hesabını duyurdu. “Mevsimsel Maceralar Dungeons’a geliyor! Evcil hayvanlar, yetenekler, ifadeler ve görünümler kazanmak için yepyeni bir ilerleme sisteminde ilerleyin!”

Ayrıca, çeşitli oyun içi para birimlerinin kilidini açacak ve premium geçişte sıçramak zorunda kalmadan çeşitli öğeleri almanıza izin verecek ücretsiz bir Savaş Bileti yolu olacak. Mojang ve Double Eleven, yeni Season Pass’in yanı sıra yeni bir ‘Kule’ mücadelesini duyurdular. Çeşitli NPC’ler, patronlar, çeteler ve daha fazlasıyla dolu 30 seviyeyi geçmenizi sağlayacak yeni bir oynaması ücretsiz meydan okuma modu.

Haftada bir Kule değişecek ve daha fazla yeni zorluk mevcut olacak. Bu modu da oynayarak savaş geçişinizi ilerletebilirsiniz.

İlk Sezon, The Cloudy Climb, bu yıl Aralık ayında geliyor ve Mojang, gelecekte de başlık için “çok daha fazlası” olacağına söz verdi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/minecraft-dungeonsa-battle-pass-geliyor-119404/ linkinden 23.01.2022 05:01:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Banner