Pazar, Haziran 16, 2024

Mobile Legends Bang Bang x Attack on Titan İşbirliği Duyuruldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Ünlü çevrimiçi çok oyunculu savaş arenasında (MOBA) “Eren” rolünde Yin, “Mikasa” rolünde Fanny ve “Levi” rolünde Martis devasa Titanlar tarafından yutulmamak için mücadele edecekler!

Yeni işbirliği, oyuncuların hem İzciler tarafından kullanılan çok yönlü hareketlilik donanımını hem de Titan formunu deneyimlemelerini sağlayacak! Attack on Titan hayranları aynı zamanda oyun içinde gişe rekorları kıran animeden seçilmiş orijinal seslendirmelerle kendilerini oyuna daha da kaptırabilecekler!

Yeni kostümlere ve daha fazlasına erişmek için, ödül kazanma garantili (kostüm, emote vb.) Mobile Legends: Bang Bang x Attack on Titan Çekiliş Etkinliği'ne de katılabilirsiniz.

Bilmeyenler için Attack on Titan'dan da bahsedelim. Dünya çapında 140 Milyondan fazla satış hacmiyle Attack on Titan, ünlü ve ödüllü mangaka Hajime Isayama tarafından geliştirilen popüler bir Japon manga serisi. İnsanlığın duvarlarla çevrili olduğu ve onları devasa insan yiyen Titanlardan koruyan küçük şehirlerde yaşamaya zorlandığı bir dünyada geçen manga, Eren ve arkadaşlarının özgürlük arayışının hikayesi etrafında dönüyor.

Mobile Legends: Bang Bang tarafına gelecek olursak Mobile Legends: Bang Bang, arkadaşlıkları en büyük teste tabi tutan ve aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların en büyük takım olma hedeflerinde benzer silah arkadaşları bulmalarını sağlayan 5'e 5 bir oyun ve bugüne kadar 1 milyardan fazla yükleme ile dünya çapında yaygın bir şekilde oynanmakta.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends Hakkında: Bang Bang

Mobil Legends: Bang Bang, toplulukları takım çalışması ve strateji yoluyla bir araya getiren, dünya çapında en popüler mobil Çevrimiçi Çok Oyunculu  Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Bir milyardan fazla yükleme ve 105 milyon aktif aylık kullanıcı sayısıyla ödüllü oyun 80'den fazla ülkede en çok oynanan ilk 10 oyun arasında yer almaktadır. Asya Pasifik bölgesinde geniş bir erişime sahip olan Mobile Legends: Bang Bang, geniş bir küresel e-spor varlığı ile tam 139 ülkede mevcuttur.

Mobile Legends: Bang Bang Espor Hakkında

2017 yılında kurulan Mobile Legends: Bang Bang Espor, oyuncuların Esporcu olma hayallerinin peşinden gitmeleri ve uluslararası Espor ekosistemindeki fırsatlardan faydalanabilmeleri adına hizmet veren bir platformdur. MLBB Espor artık Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Latin Amerika'da düzenlenen MPL serisi de dahil olmak üzere birçok lige sahip!

Mobile Legends: Bang Bang

MOONTON Games Hakkında

2014 yılında kurulan MOONTON, oyun geliştirme, yayınlama ve Espora adanmış küresel bir oyun şirketidir. Dünya çapında 1500'den fazla çalışanı bulunan şirketin Endonezya, Malezya, Singapur, Filipinler, Latin Amerika, Hong Kong ve Çin anakarasında ofisleri bulunmaktadır. Dünya çapında birçok sansasyonel mobil oyunu başarıyla piyasaya sürmüş ve 30'dan fazla ülkede hükümetler ve e-spor organizasyonlarıyla uzun vadeli ilişkiler kurmuştur. Mobile Legends: Bang Bang ise şirketin şu andaki yıldız oyunu olmakla beraber, dünya çapında da lider mobil çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunudur.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler