Motorola RAZR 3 Lansmanı 2022 Yılına Ertelendi

  Google News

Geçen yıl Kasım ayında Motorola’nın üçüncü nesil bir RAZR akıllı telefon üzerinde çalıştığını çeşitli kaynaklardan duymuştuk. Yakın zamanda çıkacak olan kapaklı katlanabilir telefonun ekranıyla ilgili bazı detaylar da yayınlanmıştı ve akıllı telefonla ilgili ayrıntılar geçen yılın sonlarına doğru ortaya çıkmaya başladığından, çoğumuz Motorola RAZR 3 modelinin 2021 yılında gerçekleştirilecek bir lansman ile tüketicilere tanıtılmasını bekliyorduk. Herkesi şaşırtacak şekilde Motorola’nın Motorola RAZR 2 halefini bu yıl piyasaya sürme planı yok.

Ekran analisti Ross Young’a göre, Motorola çok beklenen RAZR 3 modelini gelecek yıl piyasaya sürmeyi planlıyor. Daha açık olmak gerekirse, kapaklı katlanabilir telefon 2022’nin ikinci yarısında piyasaya çıkacak. Diğer bir deyişle, RAZR hayranlarının RAZR 2’nin halefi için bir yıldan fazla beklemesi gerekebilir. Ne yazık ki, ekran analisti, şirketin neden RAZR 3 telefonunu 2022 yılına kadar ertelemeye karar verdiğine dair herhangi bir bilgi açıklamadı.

Motorola RAZR, ilk olarak 2019 yılında piyasaya sürüldüğünde oldukça iyi eleştiriler almıştı ancak 5G desteğinin olmaması nedeniyle bazı kötü eleştirilerde almıştı. Lenovo’nun sahibi olduğu teknoloji şirketi, geçtiğimiz sene 5G destekli RAZR telefonun güncellenmiş bir sürümünü piyasaya sürdü. RAZR 2 olarak da bilinen Motorola RAZR 2020, teknik özellikler açısından 2019 yılının RAZR modelinden çok farklı olmasa da, üçüncü nesil RAZR akıllı telefonun selefine göre önemli iyileştirmeler almasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video