reklam
Ana SayfaCep TelefonuOnePlus 7T Pro’nun Çıkış Tarihi Paylaşıldı !

OnePlus 7T Pro’nun Çıkış Tarihi Paylaşıldı !

Son zamanlarda cep telefonu pazarına sunduğu cep telefonu modelleri ile büyük beğeni toplayan OnePlus, yeni cep telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. OnePlus 26 Eylül’de düzenlediği lansman ile tanıtılması beklenen OnePlus 7T’yi tanıtmıştı. 

Ancak düzenlenen etkinlikte OnePlus 7T Pro’dan hiç bahsedilmedi. Öyle ki etkinlik sonrası Reddit gibi platformlarda bu cihazın üretilmediği bile iddia edildi. Ancak bir alışveriş sitesinin yaptığı duyuru sonrası bu iddialar asılsız çıktı. 

Kısa bir süre sonra kaldırılan duyuru sayfasının ardından gözler Londra‘ya çevirildi. Duyuru sonrası tahminlere göre 10 Ekim‘de düzenlenecek etkinlik ile OnePlus 7T Pro’nun kullanıcıların karşısına çıkması bekleniliyor. Ancak son zamanlarda lansmanlarını Hindistan’da düzenleyen OnePlus’ın iki farklı yerde lansman düzenleyebileceği ihtimalide kuvvetli.

Samsung Galaxy S10 Lite duyuruldu!

Duyurulan özellikleri ile dikkatleri çekmeyi başaran OnePlus 7T Pro‘nun fiyatı da maalesef şu anlık bilinmiyor.Cihaz ile alakalı yeni bir bilgi edindiğimiz zaman sizlerle paylaşacağız.

Sosyal medya hesaplarımızı ve pchocasi.com.tr‘yi takip etmeyi unutmayın. 

 

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz