PC HocasıCep TelefonuOppo Find X4 Çıkış Tarihi ve Fiyat Sızıntıları

Oppo Find X4 Çıkış Tarihi ve Fiyat Sızıntıları

 

2021 yılı içerisinde gelecek olan çok sayıda akıllı telefon bulunsa da, muhtemelen 2022 yılının başlarında çıkışını gerçekleştirecek olan Oppo Find X4 için birçok kişi heyecan duyuyordur. Oppo‘nun yıl boyunca amiral gemisi telefonunun bu olacağı düşünülüyor.

2021 yılında Oppo Find X3 Pro, Find X3 Neo ve Find X3 Lite, her bir paketin fiyatı için en iyi özellikleriyle bize sırasıyla gerçek bir premium, orta sınıf ve bütçe dostu telefon getirdi. Muhtemelen Find X4‘de meslektaşları ile aynı duruma sahip olacaktır.

Gerçekten de, Oppo’nun Find X serisi gerçek üstünlüğü temsil etmeye başladı ve telefonlar aynı anda çıkan Xiaomi Mi, Samsung Galaxy S ve OnePlus telefonları ile rekabet içerisine girmeye başladı.

Oppo Find X4 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Örnek olacak bir şey bulunuyorsa, 2022 yılının Nisan ayında Oppo Find X4 için bir çıkış tarihi sızıntısı bulunuyor. Fiyatlarla ilgili olarak, muhtemelen her biri farklı bir fiyata sahip olmak üzere sırasıyla üst uç, orta ve giriş seviyesi telefon modelleri bulunacaktır. Bu modellerin isimleri de muhtemelen Pro, Neo ve Lite olacaktır.

Oppo Find X3 Pro’nun maliyeti (kabaca 1500$), Neo (yaklaşık 975$) ve Lite (yaklaşık 530$) düzeyindeydi. Böylece Oppo Find X4 akıllı telefonlarının da bu fiyatlara benzer düzeyde olacağı söyleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-find-x4-cikis-tarihi-ve-fiyat-sizintilari-111583/ linkinden 21.10.2021 16:10:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad