PC HocasıHaberlerOppo Pad Air için Görseller Ortaya Çıktı
Oppo Pad Air

Oppo Pad Air için Görseller Ortaya Çıktı

   

Oppo, tablet pazarını sevdi gibi duruyor. Kış aylarında gelen ilk tablet modelinden sonra şimdi de Oppo Pad Air modeli için hazırlıkların tamamlandığı ortaya çıktı. Yeni gelecek olan tablet modelinin hazır olduğunu söylüyoruz zira tabletin sızan görselleri tanıtımda da kullanılacak basın görselleri deniyor.

Buradan anladığımız tanıtım çok yakında yapılmış olacak. Peki yeni Air modeli nasıl özellikler sunacak? Nasıl bir tablet ile karşı karşıya kalacağız?

Oppo Pad Air Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Görsellerden gördüğümüz kadar tabletin tasarımı iPad serisinin yeni tasarım diline çok benzer olacak. İnce kenarlar ve düz hatların dikkat çektiği bir tasarımla karşı karşıya olacağız.

Teknik özellikler açısından değerlendirme yaptığımız zaman ise serinin 10.36 inç boyutunda LCD bir ekranla karşımıza çıktığını göreceğiz. Yeni nesil ekranda 2000 X 1200 piksel çözünürlüğü olacağı ve yenileme hızının da 60 Hz ile sınırlandırılacağı söyleniyor.

Oppo Pad Air

Kesin olmamakla beraber Oppo Pencil desteğine de sahip olacağı iddia edilen tabletin sınıfı ise orta segment olacak.

Öyle çok güçlü bir işlemci beklememek gerekecek. İşlemci modeli için iddia edilen seri Snapdragon 680 serisi. Orta halli bir performans değerine sahip olduğunu bildiğimiz işlemci, tablette nasıl bir performans sergiler bunu tanıtım sonrası testlerinde görebiliriz.

Kaçırmayın: Buds 3T Pro Fiyatı Belli Oldu 

Tüm bu detaylarıyla 140-150 dolarlık bir fiyatı olacağı da iddia edilen Oppo Pad Air modeli için henüz tanıtım tarihinin açıklanmadığını da belirtelim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oppo-pad-air-icin-gorseller-ortaya-cikti-127430/ linkinden 28.06.2022 15:06:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video