Salı, Temmuz 16, 2024

Oyunlarda Kullanılabilecek En İyi Oyun Nickleri (2024)

Paylaş

silkroad gaminggentr

Özellikle online oyunlarda yakalanacak başarılar, gösterilecek gövde gösterileri, kesilecek bosslar veya daha fazlası için oyun nickleri aslında her şeyimizdir. Oyun içerisinde kullanılan ve akılda kalıcı nickler her zaman hatırlanır ve kullanılır. Biz de bu konuda size yardımcı olabilecek online veya offline tüm oyunlarda kullanabileceğiniz en iyi oyun nicklerini bir araya getirdik.

Nick Neyi İfade Eder ?

Online oyunlar başta olmak üzere tüm oyunlarda nickler ve nicknameler her zaman dikkat çekici, anlamlı ve mantıklı olması gerekmektedir. Bu nedenle iyi bir nick bulmak gerçekten işin en gıcık yanlarından birisidir. Düşünsenize “amaan normal bir oyun bas bir nick gir işte” dediğiniz bir online oyuna bir müddet sonra aşık olarak onla yatıp, onla kalkabiliyorsunuz.

oyun-nick-onerileri-2016
Daha sonra da daha önceden koyduğunuz nicki beğenmeyerek değiştirmek istiyorsunuz. İşte tüm bu faktörleri bir araya getirdiğinizde sağlam bir oyun nicki bulmak şarttır. O yüzden aşağıdaki nickleri sizlere tavsiye olarak sıraladık. Siz de beğendiğiniz nickleri bizlerle paylaşabilirseniz seviniriz.

#Liste her hafta 100 adet olarak güncellenecektir. – 11.04.2016

En İyi Oyuncu Nick Önerileri – 2016

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

78 YORUMLAR

  • Merhaba,

   Biz çok kullanıldığını izah etmiyoruz ki, oyunlarda kullanılabilecek daha önceden fazla keşfedilmemiş, karizma durabilecek ve akılda kalıcı nickleri listeliyoruz 🙂

 1. Bana Sıfır İla Başlayan Niuck Onerirmisiniz Ama Oynuyacagim Oyunda buyuk Kucuk Harf Yapmak Yok Hepsi Kucuk Zorunlu Sifirla Baslarsa Sevinirim

 2. Merhaba Sercan,
  Vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederiz, sizin de takip ettiğiniz veya kullandığınız nickler varsa paylaşmanızı rica ederiz ?

 3. Merhaba,
  Biz çok kullanıldığını izah etmiyoruz ki, oyunlarda kullanılabilecek daha önceden fazla keşfedilmemiş, karizma durabilecek ve akılda kalıcı nickleri listeliyoruz ?

 4. Hocam bana “sessiz”,”ruh” veya “ölü” kelimeleriyle ağır ve kullanılmayan bir nick bulabilirmisin? çoğu platformda tek nick kullanmayı düşünüyorum o yüzden oldukça lazım. Şimdiden teşekkürler.

 5. Merhaba Ben Bir Nick Buldum Ama Kararsızım İngilizcemi Yapacam Türkçemi Bilmiyom Oyuzden Size Soracam Bu Türkçesi Gölge Savaşçısı Buda İngilizcesi
  Shadow Warrior

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler