PC HocasıDonanımPil Ömrünü Uzatan Akıllı Şarj Aleti

Pil Ömrünü Uzatan Akıllı Şarj Aleti

   

Akıllı cep cihazları donanım ve yazılım olarak hem de harici aletler yardımıyla yenilikçi özellikler kazanıyor. Her biriyle değişik ve cazip yüzlerle sunulsalar bile hepsinin ortak ve değişmeyen tek meselesi, pil ömrü ve şarj mekanikleri. Taşınabilir şarj aleti gibi eklentilerle meseleye geçici analiz eder üretilse de sistemin kendisini değiştiren bir ürün piyasa alışkanlıkları arasına girmemişti.

Ürün hakkında şöyle bir video yayınlanmış durumda

UsBidi, kendini akıllı şarj aleti olarak tanımlayan bir teşebbüs. Kickstarter üzerinde fonlanan ürün, hızlı şarj veya data senkronize etme iki farklı modu bulunuyor. Bu iki özelliği aletin iki kullanım modunu temsil ederken üzerine ilave eden minik ayrıntılar UsBidi‘yi daha da cazip hale getiriyor.

 

sarj-aleti

Akıllı olmasının en büyük özelliği, telefonun şarjı %100‘u gördüğünde otomatik olarak akımı keserek telefonun içinde fazladan elektrik akışının olmasını engelliyor. Bu da temelde hem enerji tasarrufu hem de batarya ömründe artış yaratıyor. Ayrı olarak masa, bilgisayar, araç içi gibi noktalarda belirli bir noktaya sabitlenip yerlerde sürünmemesi için üzerine mıknatıs yerleştirilmiş.

Kampanyanın bitirmesine 35 gün bulunurken %690 oranında fonlanan UsBidi, Şubat 2016’da imalatı bitirerek kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pil-omrunu-uzatan-akilli-sarj-aleti-749/ linkinden 27.05.2022 21:05:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial