Prince Of Percia: Sands Of The Time Remake, Ubiosft Forward’da Gösterilmeyecek

  Google News

Popüler oyun şirketi Ubisoft’un geliştiriciliğini ve yapımcılığını yaptığı oyunu olan Prince Of Persia: Sands Of The Time’ın Remake’ini, Ubisoft kendi etkinliklerinde göstermeyecek.

Ubisoft’un, 2020 Ekim’de duyurduğu oyunla ilgili elimize daha çok bilgi geçti. Bu bilgiler ışığında oyunun Ubisoft Forward’da gösterilmeyeceğini biliyoruz.

Oyun ile ilgili bilinen bilgilerden bir diğeri ise oyun henüz konsept aşamasında. Ubisoft, oyunun duyurusunu 20 Ekim 2020’de yapmıştı fakat oyun içi tasarım oyuncular tarafından beğenilmeyince Ubisoft, oyunu süresiz olarak erteleme kararı almıştı.

Ubiosft, bu yüzden oyunun yapımına yeniden başladı. Duyurusundan 3 yıl geçmesine rağmen oyunun hala konsept aşamasında olmasının sebebi de bu. Ubisoft, başka bir Prince Of Persia oyunu için Remake yapmayı da düşünmüyor.

Prince Of Persia: Sands Of The Time’ın Geliştirici Ekibi Değişmişti

Ubisoft, alınan tepkilerden sonra geçen yıl oyunun geliştiriciliği görevini Ubisoft Pune ve Mumbai stüdyosundan alıp Ubisoft Montreal’e devretmişti.

SONY DSC

Ubisoft, oyunun ön siparişlerini veren kişilerin ön siparişlerini iptal etti fakat projenin iptal edilmediğini de açıkladı. Ubiosft, oyunu geliştirmeye daha yeni başladı. Oyun şu anda konsept aşamasında.

Ubiosft yapımcısı Jean Francois Naud :

Geliştirme süreci açısından şu anda konsept aşamasındayız. Projeyi devraldığımızdan beri, topluluktan gelen geri bildirimlere bakıyor ve oyunu gerçeğe dönüştürmek için kendi stratejimizi çiziyoruz.

İşte Ubisoft yapımcısı oyun hakkında bunları söyledi. Oyunu merakla bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video