PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy M13 5G Geliyor!

Samsung Galaxy M13 5G Geliyor!

   

Güney Kore merkezli akıllı telefon ve teknoloji devlerinden Samsung, bu yıl Şubat ayında Galaxy M12 modelini resmi olarak tanıttı ve bugün internete düşen bir takım raporlara göre akıllı telefonun yeni bir modeli olan Galaxy M13 lansman için hazırlanıyor. Çok yakın bir zaman dilimi içerisinde piyasaya sürülmesini beklediğimiz akıllı telefon Bluetooth sertifikasını almayı başardı.

Akıllı telefon, Bluetooth ile ilgili sertifika veren kuruluşun veritabanına SM-M135F_DSN model numarası ile kaydedilmiş olsa da cihaza dair hiçbir teknik özellikten bahsetmiyor ve buna ek olarak model numarasında herhangi bir 5G ibaresine de rastlamıyoruz.

Lakin şunu da belirtmemiz gerek; akıllı telefona dair bu ayın başlarında ortaya çıkan bir raporda cihazın 5G varyantının model numarası SM-M135F olarak tanımlanmıştı bu sebepten ötürü 5G desteğine sahip olması muhtemel. Tüm bunlara ek olarak model numarasında yer alan “DSN” tanımı cihazı Çift SIM Kart (Dual SIM) sunması da olasılıklar arasında.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-m13-5g-geliyor-126668/ linkinden 28.05.2022 22:05:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial