PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Flip 3 Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Z Flip 3 Görüntüleri Sızdırıldı!

 

Bugün sızıntıların ardı arkası kesilmiyor ve Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un Galaxy Z Fold 3 modelinin sızıntısının ardından Galaxy Z Flip 3 modeli de görsellerle sızdırılıyor. Tıpkı Galaxy Z Fold 3 gibi bu sızıntı da reklam filminden karelerle internete sızıyor ve bize cihaz hakkında bir kaç bilgi veriyor.

Samsung Galaxy Z Flip 3 modeli ayrıca iki tonlu bir tasarım ve geniş bir renk yelpazesi ile yeni bir tasarıma sahip olacak. Resim, harici ekranın önceki modele göre biraz daha büyük olacağını, ancak yine de cihazın dışına hakim olamayacağını gösteriyor. Ancak artık tam bir metin mesajını okuyabilirsiniz.

Görüntüler ayrıca telefonun çift kamera kurulumuna sahip olacağını ve Gorilla Glass Victus tarafından korunacağını gösteriyor. Geçmişte cihazların diğer detaylarını duyduk, ilk defa IP derecesinde korumalara sahip olacaklar, çok düşük seviyede olsa da su ve toza karşı dayanıklılık gösterecekler ve Samsung her iki cihazı da korumak için özel kaplamalar kullanacak. Bu da onları önceki nesillere göre daha dayanıklı hale getirecek.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video