PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold 3 Seri Üretime Girdi!

Samsung Galaxy Z Fold 3 Seri Üretime Girdi!

 

Almanya merkezli haber kuruluşu WinFuture tarafından yayınlanan bir rapora göre Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Z Fold 3 akıllı telefonunun seri üretimine 1 Haziran itibariyle başladı. Rapor lansman tarihi ile ilgili bir bilgiye sahip değilken, Galaxy Z Fold 3’ün Haziran ayında seri üretime girmesi, Temmuz veya Ağustos ayında bir lansmanının gerçeklemesinin muhtemel olduğu anlamına gelebilir.

Galaxy Z Fold 3, selefi gibi ultra premium bir akıllı telefon modeli olacak ve bu nedenle, Galaxy S veya Note serisi amiral gemileri kadar taleplere sahip olmayacak. Bu, Samsung’un neden piyasaya sürülme tarihine yakın bir zamanda Galaxy Z Fold 3’ün seri üretimine başladığını açıklıyor. Geçmiş dönemdeki modellerin satış rakamları baz alınarak elde edilen tahminler ve kararlar doğrultusunda oldukça az sayıda Galaxy Z Fold 3 üretilecek.

Galaxy Z Flip 3 ile Galaxy Z Fold 3 aynı anda gelebilir!

Raporda ayrıca Samsung’un Galaxy Z Flip 3’ün seri üretimine başlamadığı da belirtiliyor. Bu, hem Z Flip 3 hem de Z Fold 3’ün aynı gün piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde biraz garipseniyor. Bununla birlikte, Samsung hala her iki katlanabilir modeli de aynı gün piyasaya sürmeyi planlıyorsa, şirketin Z Flip 3’ün seri üretimine bir veya iki hafta içinde başlaması muhtemeldir.

S Pen desteği!

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinin, şirketin yakın zamanda tanıttığı yeni nesil S Pen’i desteklediği de internetteki söylentilerin arasında ve bu eğer doğru çıkarsa, Bu model şirketin kalem desteği sunan ilk katlanabilir akıllı telefon modeli olacak. Bazı raporlar ayrıca Z Fold 3’ün ekranının kırışıksız bir teknolojiye sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca katlanabilir telefonun hem iç hem de dış ekranlarının 120 Hz ekran yenileme hızını destekleyeceği söyleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold-3-seri-uretime-girdi-113966/ linkinden 16.06.2021 07:06:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video