PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold4 Geekbench Sonuçları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Z Fold4 Geekbench Sonuçları Ortaya Çıktı!

   

10 Ağustos 2022 tarihinde tanıtılmasını beklediğimiz Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticilerinden Samsung‘un yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerinden Galaxy Z Fold4 modelinin Geekbench sonuçları ortaya çıktı ve böylelikle cihazın bazı teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olduk.

Mevzubahis Geekbench testindeki cihaz SM-F936U model numarası sahip ve tahminlere göre ilgili model yalnızca Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde satışa sunulacak. Kıyaslama sonuçlarına baktığımız zaman yazılım tarafında Android 12 işletim sistemini çalıştırıyor ve gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden alıyor.

Akıllı telefon 12GB RAM’e sahip fakat bazı kaynaklara göre şirket 16GB RAM seçeneği de sunuyor olacak. Önce ki model Galaxy Z Fold 3 modelinin yalnızca 12GB RAM seçeneği ile geldiği göz önüne alındığında bu pekte mümkün değil gibi görünüyor.

Her ne kadar tek bir RAM seçeneği ile geleceği muhtemel olsa da depolama alanı tarafında 1TB’a kadar yükseltme olacağı bekleniliyor. Ayrıca yeni modelin Galaxy Z Fold 3’ten daha da hafif olacağı, içerisindeki tüm donanımın gerek duyduğu enerjiyi ise 4.400 mAh kapasiteye sahip bataryadan karşılayacağı söyleniliyor.

Tekli çekirdek performansında 1351, çoklu çekirdek performansında 3808 puan almayı başaran yeni nesil model önceki modellerle kıyaslandığında kıvrılma izlerinin yok denecek seviyede az gözükmesini sağlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold4-geekbench-sonuclari-ortaya-cikti-128740/ linkinden 14.08.2022 23:08:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video