PC HocasıAndroidSamsung OneUI 3.0 Sızdırıldı!

Samsung OneUI 3.0 Sızdırıldı!

 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un kendi cep telefonlarında kullanmakta olduğu Android Arayüzü olan OneUI’ın yeni sürümü olan OneUI 3.O sürümünün kanlı canlı ekran görüntüleri internete düştü. Oldukça güzel gözüken OneUI 3.O, bokeh efektli arkaplanlarda sunuyor.

Samsung, OneUI’yi 2018’de daha büyük ekranlı akıllı telefonlar için tasarlanmış yeni, daha basit ve daha sorunsuz bir kullanıcı arayüzü olarak tanıttı.

Kullanıcı arayüzü yıllar içinde geliştirildi ve Samsung’un en son telefonlarında bulunan OneUI 2.5’te mevcut duruyor. Şimdi, Max Weinbach tarafından web’de yayınlanan OneUI 3.0 beta’nın ilk görüşlerini görüyoruz.

Mesela medya oynatıcısındaki bazı bariz kullanıcı arayüzü hataları ile çalışma açıkça hala erken aşamalarında. Bununla birlikte, gözle görülür değişiklikler arasında yeni bulanıklaştırma efektleri, uygulama kartları gibi daha büyük UI öğeleri ve kontrast efektlerinin daha fazla kullanımı bulunur.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-oneui-3-0-sizdirildi-90083/ linkinden 31.07.2021 21:07:54 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement