Senua’s Saga Hellblade 2 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

  Google News

Ninja Theory, Senua’s Saga Hellblade 2 için çıkış tarihini açıkladı. İlk oyunu 2017’de çıkan Hellblade serisi için 2.oyunu şirket The Game Awards’da bir fragman ile duyurmuştu. Oyun hakkında bildiğimiz az şey olsa da şirket, duyuru gününden itibaren oyun hakkında bilgi vermişti. Oyunun Unreal Engine 5 ile geliştirildiğini ve sadece Xbox konsollar ile PC’ye geleceğini biliyorduk.

Şirket, oyun için oynanış fragmanını da Aralık 2021’de The Game Awards’da göstermişti. Yapımcı aynı zamanda oyunun sahne arkası görüntülerini de oyunculara göstermişti. Geçtiğimiz günlerde ise şirket Xbox Games Showcase’de yeni bir oynanış fragmanı gösterdi. Aynı etkinlikte oynanış fragmanından hemen sonra oyun için belirlenen çıkış tarihini de duyurdular.

Senua’s Saga Hellblade 2 İçin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ninja Theory, katıldıkları Xbox Games Showcase etkinliğinde Senua’s Saga Hellblade 2 için daha çok detay verdi. Şirket, oyunun içinden bir oynanış fragmanı ve oyun için belirlenen çıkış tarihini de gösterdi.

Gösterilen fragmanda sadece oynanış yer almıyordu. Oynanışın yanı sıra oyun içinden gözüken sinematikler de fragmanda yer alıyordu. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla ilk oyunda da çokça olan korku hissi bu oyunda da yerini korumaya devam ediyor. Fragmanın sonunda ise oyun için net bir çıkış tarihi vermediler fakat oyunun 2024’de çıkacağını söylediler. Oyun Playstation konsollara gelmeyecek ve Xbox’a özel olacak.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video