PC HocasıOyunSkateBird Ertelendi!

SkateBird Ertelendi!

 

SkateBird oyunu daha iyi geliştirmeler almak için Eylül ayına ertelendi. Her oyunda görmeye alışık olduğumuz bazı uyumsuzluk hatalarının giderilmesi, SDK güncellemeleri, uyumluluk ve diğer iyileştirmelerin eksiksiz bir biçimde oyunculara sunulması için yapımcı oyunun ertelendiğini Steam üzerindeki forum gönderisi açıkladı.

Glass Bottom Games konu hakkında, “oyunu daha iyi getirmek için uğraşıyoruz” açıklamasını yaparak SkateBird’in ertelenişini ve ertelenme sebeplerini tek tek açıkladı. Erteleme şirkete ait resmi Twitter hesabı üzerinden oyunla ilgili bir video ile birlikte duyuruldu.

Adından da anlayabileceğiniz üzere SkateBird, kaykaylı bir kuşu oynadığınız ve bir takım parkurlardan geçtiğiniz bir oyun olacak. SkateBird 16 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürüldüğünde Xbox oyun konsolu serilerine, Nintendo Switch ve Bilgisayarda Steam, itch.io ve Amazon Luna üzerinden kullanıma sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/skatebird-ertelendi-116453/ linkinden 25.09.2021 22:09:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad