PC HocasıYazılımSkype 8.71 Sürümü Yeni Özellikler ile Birlikte Yayınlandı!

Skype 8.71 Sürümü Yeni Özellikler ile Birlikte Yayınlandı!

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Microsoft bugün, sahibi olduğu görüntülü ve sesli konuşma uygulaması Skype’a Birlikte modu için sahne seçimleri, Meet Now toplantılarını kişiselleştirme özelliği ve daha fazlası gibi yeni özelliklerle Skype 8.71 sürüm güncellemesini yayınladı. Aşağıda tam değişiklik günlüğünü bulabilirsiniz.

Windows, Mac, Linux ve Web için Skype 8.71 sürümüne güncellendi ve güncelleştirmeyi alan tüm Skype kullanıcıları aşağıda listelenen yeni özelliklere erişim sağlayabilirler.

  • Artık hemen hemen her masaüstü ve mobil tarayıcıda Web için Skype kullanabilirsiniz.
  • Merhaba, benim adım: Artık Meet Now toplantılarınızı oluştururken ismini adlandırabilir, ayrıca toplantı başlıklarınızı kişiselleştirmek için ifadeler ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
  • Yeraltı sığınağıma hoş geldiniz: Birlikte modu için sahne seçimleri eklendi, böylece siz ve arkadaşlarınız (sanal olarak) her yerde bir araya gelebilirsiniz.
  • Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri: Bazı hataları ortadan kaldırdık ve yeri biraz düzenlendi.

Android için Skype tarafında yapılan yenilikler:

  • Artık hemen hemen her masaüstü ve mobil tarayıcıda Web için Skype kullanabilirsiniz.
  • Hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri gerçekleştirildi.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video