reklam
Ana SayfaHaberlerSon Dakika: League of Legends çöktü, sunucularına neden erişilemiyor?

Son Dakika: League of Legends çöktü, sunucularına neden erişilemiyor?

Şuanda League of Legends sunucuları çöktüğü gibi, erişim sağlanamıyor. Oturum açmak istediğinizde ise Lobiye giriş yapmadan, mevcut konumuzunu 9000 kişi olarak gösteriyor. Peki LoL sunucuları neden çöktü? LoL downdetector kontrolü nasıl?

Saat 23.15’de kesinti başladı

LoL sunucuları çöktüğünde saat 23:15‘di. Oyuna girip normal bir şekilde maçları tamamladıktan sonra, oyunlar tamamlandı ve sunucular tamamen çöktü. Ardından lobilere bağlantı gerçekleştirilemedi. Bende o sırada maçtaydım ve sağlıklı bir şekilde maçı tamamladık.

League of Legends sunucularının çökmesi hakkında şuanda arka planda yaşanan oyun içi sorunların neden olduğu, Riot Games‘in bu durumdan haberdar olarak sorunu düzeltmek için çalıştığı belirtildi. Bu tip durumlar genelde yaşanıyor ama ortalama 1 saat içerisinde sorun çözülebiliyor.

Konami Code Yapımcısı Vefat Etti

Gelecek yeni güncellemelerin yapılması arka plandaki güncellemeler ile sağlanıyor. Eğer bu güncellemelerde bir çakışma problemi ortaya çıktıysa, oyunun dosyalarında problemler meydana gelmiş olabilir. Bakalım bir kaç saat içerisinde durum netlik kazanır.

Güncelleme – 1

Lobiye şuanda giriş yapabiliyoruz. Fakat yine dereceli sıralar devre dışı bırakıldığı için, dereceli maçlara giriş yapılamıyor. Öte yandan lobi yüklenmiş olsa bile, normal oyunlarda da sıraya giremiyoruz. Oyunu buluyor, devam edemiyorsunuz.

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

69 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz