Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor için Yeni Performans Güncellemesi Geldi

  Google News

Star Wars Jedi Survivor, çıktığı ilk günden itibaren hem sevildi hem de eleştiri aldı. Oyunun eleştirilmesinin ana nedeni ise yapımın optimizasyon sorunlarının olmasıydı. PC sürümünde ciddi performans sorunları yaşanmasının ardından, yapım için peşi sıra güncellemeler de sunulmaya başlandı. İlk gün güncellemesinden sonra şimdi ise ikinci bir güncelleme daha yayınlandı.

Star Wars Jedi Survivor Güncellemesi Neler Sunuyor?

EA Star Wars resmi hesabından da paylaşılan güncelleme sürüm notlarına baktığımız zaman, güncellemenin hem PC sürüm için hem de konsollar için yayınlandığını görüyoruz. PC için güncelleme 1 Mayıs itibariyle, konsol sahipleri için ise 2 Mayıs itibariyle sunuldu.

Güncellemenin tek odak noktası ise performans olarak gözüküyor. Oyunda tespit edilen hatalar giderildiği gibi, performans için ek olarak belli başlı optimizasyonlar da yapılmış. Tüm platformlar için performansı arttıracağı belirtilen güncellemenin, oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını da zaman içerisinde göreceğiz.

Star Wars Jedi Survivor

Şimdilik oyunun Steam derecelendirmesinde herhangi bir değişiklik yok. Steam derecelendirmesi hala karışık gözüküyor. Toplamda 14 binin üzerinde değerlendirme var ve bahsettiğimiz gibi hala oyunun derecelendirmesi “Karışık” olarak gözüküyor.

Bu son güncellemeden sonra kullanıcıların oyun için yorumu değişecek mi göreceğiz. Beklentiler biraz daha düşmüş olsa da bir yandan oyunun genel yapısının sevildiğini ve grafiklerinin incelemelerden tam puan aldığını da eklemiş olalım. Muhtemelen Respawn bir süre daha güncellemelere devam edecek.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video