Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor Performans Sorunlarıyla Gündemde

  Google News

Star Wars Jedi Survivor, büyük umutlar beslenen oyunlardan biriydi. EA Games imzasını taşıyan oyun, uzunca bir erteleme süresinin sonunda geçtiğimiz hafta çıkış da yaptı. Oyunun inceleme puanlarını da sizlerle paylaşmıştık. İlk etapta yapım için inceleme puanları bir hayli yüksek geldi. Fakat sonrasında yavaş yavaş bu etkinin düşmeye başladığını gördük.

Zira yapımın PC sürümünde oyuncular performans sorunlarıyla karşı karşıya kalmaya başladı. Performans sorunları giderek çoğaldı ve sonunda yapımın oyuncuları çileden çıkaracak kadar hatalı olduğunu anlamış olduk.

Star Wars Jedi Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor

Yapıma çok sayıda eleştiri yorumu yapılırken, Steam üzerinden yapılan değerlendirmelerin yarısı da olumsuz. Genel ortalamaya baktığımız zaman oyunun “karışık” derecelendirmesi aldığını görüyoruz.

Oyuncuların şikayet ettikleri ana konu ise düşük FPS sorunu. Bazı oyuncular oyunu 30 FPS üzerinde oynayamadıklarını belirtmişler. Zaten FPS sorunları belli bir ölçüde geliştirici firma tarafından da kabul edildi.

Bunun için güncellemeler de sunulmaya başlandı. İlk olarak birinci gün güncellemesi dediğimiz çıkış güncellemesi yayınlanmıştı. Bu güncelleme belli başlı sorunları çözmüş olsa da yeni güncellemeler de yakın gibi gözüküyor.

Star Wars Jedi Survivor

Zira oyundaki FPS sorunlarının hala net olarak çözüldüğünü söylemek mümkün değil. Yeni güncellemelerin ne zaman geleceğinin de belli olmadığını belirtelim. Muhtemelen çok kısa bir süre içerisinde gelen güncellemelerle beraber oyunun daha stabil çalışması sağlanacaktır.

Şimdilik performans sorunu yaşayan oyuncuların Star Wars Jedi Survivor güncellemesini beklemesinden başka çare yok gibi duruyor. Biz yine de daha önce paylaşmış olduğumuz FPS arttırma yazımızı şuraya ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video