WWE 2K23 Çıkış Tarihi Sızdırıldı, İşte Detaylar

  Google News

İnternetteki sızıntılar, WWE 2K23 çıkış tarihinin neredeyse yaklaştığını iddia ediyor.

ALumia_Italia adlı kullanıcının paylaştığı bilgiye göre, WWE 2K23 Cross-Gen Digital Edition’ın çıkış tarihi 17 Mart 2023.

Kapak yıldızı John Cena?

Yaklaşan WWE 2K oyunu için bu olası gizli görsel sızıntısı, oyunun yakında duyurulacağına dair söylentileri artırdı. Görüntünün gerçek kaynağı bilinmemekle birlikte, sosyal medyada yoğun bir şekilde paylaşılmaya devam ediyor. İddialara göre kapak yıldızı olarak John Cena‘nın yer alacağı söylendi. Dünya çapında tanınan bir simge olan Rey Mysterio, WWE 2K22’nin kapak yıldızıydı. Bu sene sızıntılara göre kapak yıldızı John Cena olması bekleniyor.

WWE 2K23‘ün resmi çıkış tarihi 28 Ocak 2023’te yapılacak bir etkinlikte duyurulacak. Resmi çıkış tarihi  Royal Rumble etkinliğinden sonra açıklanacak. Etkinlikte WWE 2K23, yepyeni bir oyun modunu tanıtacak. Etkinlikteki detaylar 31 Ocak Salı gününe kadar ambargolu olacağından 1 Şubat tarihinde bu ayrıntıların paylaşılması bekleniyor.

Oyunun ekstra olarak PlayStation ve Xbox platformları içinde çıkması bekleniyor.

Son olarak, 2K geliştiricileri WWE 2K23‘ün ilerlemesinden çok memnun olduklarını söyledi. Bunun yanı sıra oyuncuların bu oyunu çok seveceğini öne sürüyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video