Xbox Game Pass’e Bu Ay 7 Oyun Eklenecek

  Google News

Microsoft, bu ay Xbox Game Pass’e 7 oyun ekliyor.

Ünlü şirket Microsoft, Xbox Game Pass sistemine bu ay 7 oyun ekleyecek. Xbox Game Pass, gerçekten günden güne ilerleyen bir abonelik sistemi oluyor. Ülkemizde de düşük fiyatına rağmen içinde birçok oyun bulunması da tercih edilme nedenini arttırıyor. Sistemin içinde şu an çok fazla oyun var. Abonelik fiyatı ise sadece 30 Tl.

Bu sistemin getirdiği avantajlardan birisi ise eğer paketlerden Ultimate olanı alırsanız PC ve Xbox konsollarınızda bu sisteme erişebiliyorsunuz. Diğer iyi yanı ise eğer Ultimate paketini tercih ederseniz Xcloud ile oyunlarınızı bulut üzerinden de oynayabiliyorsunuz. Sisteme her ay yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Microsoft, sisteme bu ay ve gelecek ayın başında da yeni oyunlar ekleyecek. İşte o oyunlar.

Xbox Game Pass Kütüphanesine 7 Oyun Daha Ekleniyor

Need For Speed: Unbound

Need For Speed Unbound, Need For Speed serisi için çıkan son oyun olmuştu. Oyun geçtiğimiz yılın sonlarında çıkmıştı ve oyuncular oyunu beğenmişti. Oyunun şu anda Steam üzerinde 1,199 TL fiyat etiketi var. Oyun 22 Haziran’da Game Pass Ultimate üyeleri için erişilebilir olacak.

The Bookwalker: Thief Of Tales

Bu oyun ise çıktığı gibi Game Pass’e gelecek oyunlardan biri olacak. Oyunun hikayesinde ise kitaplara dalma yeteneğine sahip bir baş karakteri oynuyoruz. Oyunda ise farklı farklı kitaplara dalıp farklı hikayeleri deneyimliyoruz. Oyun 22 Haziran olan çıkış gününde Game Pass’e gelecek.

Bramble: The Mountain King

Bu oyun aslında geçtiğimiz aylarda Steam’de çıktı. Şimdiyse Game Pass’e geliyor. Oyunun hikayesi ise iskandinav temalı geçen bir yerde kız kardeşini kurtarmaya çalışan bir baş karakteri oynuyoruz. Oyunun şu anda Steam fiyatı 280 Tl. Oyun 27 Haziran’da Game Pass’e geliyor.

FIST: Forged In Shadow Torch

Bu oyun aslında eski bir oyun, oyunun çıkış tarihi eski olmasa da listedeki diğer oyunlara nazaran eski bir oyun diyebiliriz. Bu oyun 3 Ekim 2021’de çıkış yaptı. Oyun, oyuncular tarafından olumlu tepkiler aldı. Oyunun hikayesinde ise direniş savaşında savaşmış bir tavşanı kontrol ediyoruz. Oyundaki amacımız ise tutuklanan arkadaşımızı kurtarmak oluyor. Oyunun Steam’de 159 Tl bir fiyat etiketi var. Oyun 27 Haziran’da Game Pass’e gelecek.

Story Of Season: Friends Of Mineral Town

Bu oyun ise çıkış tarihi olarak listedeki önceki oyunumuzdan da eski bir tarihte yer alıyor. Oyun 14 Temmuz 2020’de piyasaya çıkmış. Oyunun hikayesi ise büyükbabamızın Mineral Town’da bulunan bir çiftliği miras kalıyor ve çiftliği geliştiriyoruz. Oyun aslında oynanışı ve grafikleri açısından bu türde popüler olan Stardew Valley’e çokça benziyor. Oyunun Steam’de 61 Tl fiyatı bulunuyor. Oyun 29 Haziran’da Game Pass’e geliyor.

Arcade Paradise

Bu oyunun hikayesinde ise baş karakterimiz aile çamaşırhanesinin anahtarını alıyor ve burayı bir atari salonuna dönüştürmeye karar veriyor. Oyunun 11 Ağustos 2022’de çıkış yapmış. Oyunun Steam üzerinde 190 Tl fiyatı bulunuyor. Oyun 3 Temmuz’da Game Pass’e geliyor.

Sword And Fairy: Together Forever

Bu oyun ise yeni bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun çıkış tarihini 11 Kasım 2022 olarak görüyoruz. Yapımın temasını ise mitolojik içeriklerin de bulunduğu Japonya’da geçen bir açık dünya oyunu olarak değerlendirebiliriz. Oyunun Steam üzerinde bir fiyatı bulunmuyor Microsoft Store’da ise 575 Tl fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Oyun, 5 Temmuz’da Game Pass’e geliyor.

Açıkçası tüm bu Xbox Game Pass’e eklenecek oyunlar güzel gözüküyor. İçlerinden en göze çarpan oyun ise Need For Speed: Unbound oluyor.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video