reklam
Ana SayfaHaberlerXBOX Game Pass’in temmuz ayı oyunları belli oldu!

XBOX Game Pass’in temmuz ayı oyunları belli oldu!

XBOX Game Pass bazı zamanlar platforma eklediği oyunlarla kullanıcılarını şaşırtıyor. PlayStation Plus kullanıcıları da bunun böyle olmasını istiyor lakin PlayStation Plus için gelen aylık oyunlar bazen XBOX Game Pass‘e eklenenler kadar etkileyici olmayabiliyor.

Temmuz ayı için platforma dört adet oyun eklenecek!

Platforma eklenen oyunlar elle tutulur oyunlar. XBOX Game Pass‘e eklenen oyunlar arasından şimdiye kadar en çok ses getiren oyun Red Dead Redemption 2 oldu. Tabii bunun haricinde de gayet güzel oyunlar eklendi bunu da belirtmek isterim. Şimdi gelelim temmuz ayında hediye edilecek olan oyunlara. Hediye edilecek olan oyunlar şu şekilde:

  • Soulcalibur VI (Konsol) – Eklendi
  • Out of the Park Baseball 21 (Bilgisayar) – Eklendi
  • CrossCode (Konsol) – 9 Temmuz
  • Fallout 76 (Konsol ve Bilgisayar) – 9 Temmuz
Koronavirüsü Teknoloji Sektörüne Nasıl Bir Etki Sağladı?

Fallout 76 gerçekten iyi bir seçenek olmuş. Oyuncular Fallout 76‘yı oynamak için gün sayıyorlardır çünkü gerçekten güzel ve önemli bir oyun. Out of the Park Baseball 21 her ne kadar Türk oyunculara hitap etmese de yine de denemekten zarar gelmez.

Soulcalibur VI ise dövüş oyunu oynamak isteyenler için fena bir seçenek sayılmaz lakin bilgisayar oyuncuları Soulcalibur VI ve CrossCode ikilisinden faydalanamayacak.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz