reklam
Ana SayfaİnternetZoom’da Bağlantı Sorunları Yaşanıyor: Kesintiler Artmaya Başladı!

Zoom’da Bağlantı Sorunları Yaşanıyor: Kesintiler Artmaya Başladı!

Zoom’da bağlantı sorunları başladı ve gün geçtikçe artıyor, şirket bağlantı kesintilerini araştırdığını söyledi.

Video konferans devi Zoom, yaygın kesintiler ile karşı karşıya Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’deki kullanıcılar video aramalarına katılma esnasında yaşadıkları sıkıntıları raporlamaya başladı.

DownDetector, Kuzey Amerika ve Avrupa’nın bazı bölgelerindeki kesintileri gösterirken, Zoom’un kendi durum sayfası toplantılar ve web seminerleriyle ilgili sorunları bildiriyor. Sohbet, telefon ve diğer yardımcı hizmetler görünüşe göre iyi çalışıyor, ancak uygulamayı birincil işlevi için kullanamazsanız bu pek bir şey ifade etmiyor.

Elbette, Zoom gibi büyük bir hizmetin devre dışı kalması hiçbir zaman iyi değil, ancak video konferans yazılımı salgın sırasında hayatın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve bir çok şirket tarafından bu pandemi sürecinde çoklukla kullanılıyor.

Video Konferans Uygulaması Zoom, Artık Verileri Facebook ile Paylaşmayacak!

Öğrencilerin işine yaradı

Twitter’da Zoom ile ilgili şikayet araması yaptığınızda, birçok insanın toplantıları ve dersleri kaçırdıklarından rahatsız olduğunu gösteriyor. Ayrıca birçok insanın toplantı ve dersleri kaçırdıklarından çok memnun olduğunu gösteriyor.

Zoom’un tweet’lerine göre, şirket şu anda kesintileri araştırıyor ve hizmet geri geldiğinde sosyal medya kanalları aracılığıyla güncellemeler sağlayacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement