reklam
Ana SayfaOyun18 TL değerindeki oyun Steam’de tamamen ücretsiz oldu!

18 TL değerindeki oyun Steam’de tamamen ücretsiz oldu!

Four Kings One War, satranç oyununu esinlenerek 1 veya 2 oyuncu tabanlı bir strateji oyunudur. Her oyuncu sanki birmiş gibi iki orduyu kontrol eder ve her turda iki hamle yapar.

2018 Kasım ayında piyasaya sunulan oyun normal fiyatı 18,50 TL değerinde ancak kısa süreli Steam’de tamamen ücretsiz.

Farklı oyun arayışında olanlar için göz atılabilir bir oyun. Bu tarz strateji oyunlarını sevenler için güzel bir oyun olabileceğini düşünüyorum. Ücretli bir oyunu ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz. En kötü ihtimal kütüphanenize eklemenizi tercih ederim.

Steam’de 19 Mayıs 2020 tarihine kadar tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz. Belirtilen tarih sonrası fiyatı tekrar 18,50 TL olacaktır.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve kalıcı bir şekilde sahip olmak için buraya tıklayınız.

Mortal Shell'in Kutulu Sürümü Çıkıyor

Four Kings One War Hakkında

14 yüzyıl önce, benzeri olmayan bir strateji oyunu icat edildi. Bugün, bu oyun evrimsel bir atılım yapıyor. Four Kings One War, her oyuncunun sanki birer sanki birer sanki birer sanki birer sanki kontrol ediyor ve her turda iki hamle yapıyor. DNA’sı satranç klasik strateji oyununu temel alsa da, deneyimlediğinizin aksine. Saldırı ve savunma pozisyonlarının sayısındaki katlanarak, gizli saldırılar ve gerilla tarzı taktikler gibi bir dizi yeni stratejik fırsat sunulmaktadır. Askeri stratejinin yıllar içinde daha karmaşık ve stratejik hale gelmesi gibi, beğendiğimiz strateji oyunlarının da olması gerektiğine inanıyoruz.

Trailer video