PC HocasıHaberler2017 Yılının En İyi Telefonu ve Diğer En’leri!

2017 Yılının En İyi Telefonu ve Diğer En’leri!

 

Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA), 2017 yılının en iyi telefonunu açıkladı. Yılın en iyi akıllı telefonu ödülünü alırken, diğer cihazlarında en’leri seçildi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda mobil dünyanın enlerı EISA tarafından açıklandı. En iyi akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar ve diğer ürünler arasından en iyileri seçildi. Bu yılın en iyisi olmayı hak eden cihazlar ise ödüllerini aldı.

Her yıl Hi-Fi, , Araç-içi Elektronikler, Mobil Cihazlar, Ev Tiyatro ve Ses Sistemi ve Fotoğraflar alanında en iyiler EISA tarafından seçiliyor. Aslında bu listede en çok merak edilen ürün yılın en iyi telefonu. Bakalım bu yılın en iyi telefonu hangisi seçildi.

2015 yılında bu ödülü almaya hak kazanan telefon Huawei P8 olur iken, 2016 yılında ise HTC 10 ödülünü almıştı. Bu yıl ise ödülü almaya hak kazanan tahmin ettiğimiz gibi  cihaz Samsung Galaxy S8 oldu. Diğer yandan farklı markalar farklı ödülleri alırken Huawei birçok ödül kazandı. Bakalım diğer alanlardaki en iyi cihazlar neler ?

2017 Yılı EISA Ödülleri

En İyi Akıllı Telefon: Galaxy S8

En İyi Kameralı Akıllı Telefon: Huawei P10

En İyi Müzik Çalan Akıllı Telefon: FIIO X5 3. Nesil

En İyi Bütçe Dostu Telefon: Noa Element H10LE

En İyi Tüketici Akıllı Telefonu: Huawei Honor 8 Pro

En İyi Giyilebilir Cihaz: Huawei Watch 2

En İyi Kablosuz Kulak-içi Hoparlör: Sennheiser Momentum In-Ear Wireless

En İyi Mobil Hoparlör: JBL Boombox

En İyi Mobil Hoparlör: JBL Everest Elite 750NC

En İyi Portable DAC/Kulaklık Amplifikatörü: RHA DACAMP L1

Etiketler

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video