PC HocasıMobil2021 Yılında Daha Güçlü Nintendo Switch Modeli Gelebilir

2021 Yılında Daha Güçlü Nintendo Switch Modeli Gelebilir

 

Yeni bir rapora göre Nintendo nihayet 2021‘in başlarında daha güçlü Nintendo Switch Pro yükseltmesini piyasaya sürebilir.

Taipei merkezli finans haberleri kuruluşu Economic Daily News, Nintendo Switch Pro‘nun, sistemin Tegra X1 SoC’sini (işlemcisini) daha güçlü Tegra X2 ile yükselteceği tahmin edilen Nintendo’nun avuçiçi cihazının daha güçlü bir sürümü olacağını iddia etti.

Economic Daily News haber şirketi, kaynaklarının “tedarik zincirindeki (Nintendo) kimliği belirsiz kişiler” olduğunu iddia ediyor; benzer kaynaklar PlayStation 5 oyun konsolu için de üretim tahminlerini sızdırmıştı.

Sevgili Nintendo beyciğim, 2017 senesindeki lansmanından bu zamana kadar sistemin başarısını takiben Nintendo Switch’in “yaşam döngüsünü” uzatmayı planladıklarını zaten hali hazırda açıklamıştı. Nintendo sadece taşınabilir Nintendo Switch Lite sürümünü piyasaya sürerken, Nintendo Switch Pro isimli daha yüksek donanımlara sahip bir varyant üretmesi de muhtemel

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/2021-yilinda-daha-guclu-nintendo-switch-modeli-gelebilir-89191/ linkinden 21.06.2021 19:06:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video