Acer Predator Arc A770 Ekran Kartı Ortaya Çıktı

  Google News

Intel’in yeni ekran kartları için yine Intel tarafından hazırlanan Limited Edition versiyonlarını görmüştük. Özel versiyonları ise görme fırsatımız olmamıştı. Şimdi de yeni ekran kartları için ilk özel versiyonlar ortaya çıkmaya başladı. Acer Predator Arc A770 ilk modellerden biri olarak ortaya çıktı.

Predator Gaming resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla beraber ortaya çıkan yeni ekran kartı, tasarımsal açıdan da tatmin edici bir model olarak gelecek gibi duruyor.

Acer Predator Arc A770 İddialı Bir Tasarımla Geliyor

Henüz ekran kartının performans değerleri ya da ayrıntılı ürün sayfaları paylaşılmadı. Sadece kart için yeni görseller geldi. Görsellere baktığımız zaman da özel modelin 2.5 yuvalı bir tasarım kullanacağını ve iki ayrı fan tipinde çift fan kullanacağını görüyoruz.

Hem üst kısımda Predator yazısında hem de ana fanda aydınlatma olacak. Intel’in referans tasarımına göre çok daha iddialı duran kartın çift 8 pinli güç konektörü barındıracağı da yine kesinleşen özellikleri arasında.

Yeni ekran kartının bellek kısmında 16 GB mı yoksa 8 GB mı bellek kullanacağı noktasında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Intel, A770 modelleri için iki ayrı bellek kapasitesine yer vermişti. Artık Predator Arc A770 modeli için bu detay da açıklandığı zaman değerlendirme yapacağız.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video