reklam
PC HocasıHaberlerAirPods Pro Türkiye’de Satışa Çıktı!

AirPods Pro Türkiye’de Satışa Çıktı!

Geçtiğimiz aylar da ilk olarak şarj kutusu ortaya çıkan AirPods Pro’nun orjinal hali kısa bir süre önce satışa çıkmıştı. İlk olarak İngiltere ve ABD’de satışa çıkan AirPods Pro an itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Ürünün Türkiye fiyatına ve özelliklerine yakından bakalım.

Kablosuz kulaklık denildiği zaman akıllara ilk gelenlerden biri olan Apple, AirPods serisinin yeni kulaklığını Türkiye’de satışa sundu. Öğlen saaatlerinde Apple kullanıcılarına mail ile ürünün satışa çıktığını duyuran Apple Türkiye, AirPods Pro için 1899 TL‘lik bir satış fiyatı belirledi.

Milli Muharip Uçağı İçin TÜBİTAK BİLGEM ile TUSAŞ Sözleşme İmzaladı

Gürültü Engelleyicisi!

Şu an Apple’ın Store mağazasından satın alabileceğiniz ürünün dikkat çekici özelliklerine göz atalım. Diğer AirPods modellerine göre daha küçük ve kulak ucu slikonlu olan ürünün tasarımı yurtdışında çoğu kullanıcı tarafından oldukça beğenildi.

Özellikle gürültü engelleme teknolojisi ile dikkatleri çeken ürün, dışarıdan gelen sesleri minimum bir seviyeye indirerek müzik zevkini oldukça tatmin edici hale getiriyor. Bünyesinde barındırdığı ses sürücüleri ile de iddialı olan AirPods Pro Türkiye’de nasıl bir satış grafiği oluşturacak hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz