Amazon The Lord Of The Rings Serisi İçin Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

  Google News

Dünyaca ünlü e-ticaret sitesi olan Amazon, Embracer Group’un sadece oyun haklarını elinde bulundurduğu The Lord Of The Rings ve J.R.R Tolkien’ın oyun için olan haklarını satın aldı.

Aldıktan sonra ise Amazon, The Lord Of The Rings serisi için MMO bir oyun geliştirmeye karar verdi.

Bu oyun hem Hobbit hikayelerini hem de The Lord Of The Rings hikayelerini içinde bulunduracak. Oyunun türü de MMO olacak.

Amazonun Yeni Lord Of The Rings Oyununu Hangi Stüdyo Geliştirecek ?

Amazon, bu projeyi Amazon Games’in önceden geliştirdiği bir oyun olan New World’ün yapımcı ekibi olan Amazon Games Orange County’e emanet etti.

Ayrıca yine Lord Of The Rings serisi için çıkan ve MMO bir oyun olan The Lord Of The Rings Online’ın akıbetı de bu oyun çıkınca belli olacak.

Oyun dahaca erken geliştirilme aşamasında ve firma oyun için halihazırda bir çıkış tarihi belirtmedi. Amazon sadece oyunun içindeki maceraların Hobbit ve The Lord Of The Ring serisinden olacağı bilgisini paylaştı.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video