PC HocasıCep TelefonuApple Amerika’da Yenilenmiş iPhone 12 Mini Satışına Başladı!

Apple Amerika’da Yenilenmiş iPhone 12 Mini Satışına Başladı!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Apple, uzun bir süredir yenilenmiş iPhone modelleri satışı yapıyor ve bugün Ekim 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez Amerika’da sertifikalı yenilenmiş iPhone 12 mini modeli satışına resmi olarak başladı.

Yenilenmiş iPhone 12 mini 128GB Siyah modeli Apple’ın çevrimiçi yenilenmiş mağazasında 579 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu fakat aynı modelin sıfır modeli 649 dolar fiyat etiketi ile hali hazırda satışta.

Yenilenmiş iPhone modellerinin farkı ne?

Yenilenmiş iPhone 12 mini modelinin kilidi açılıyor ve SIM’siz geliyor. Ayrıca tüm yenilenmiş iPhone modelleri yeni bir pil, yeni bir dış kasa, tüm kılavuz belgeleri ve USB Type-C’den Lightning’e kablosunu içerisinde barındıran beyaz bir kutu ile geliyor. Yenilenmiş tüm iPhone’lar, Apple’ın standart bir yıllık garantisi kapsamındadır ve genişletilmiş AppleCare+ kapsamı için uygundur.

Apple, yenilenmiş iPhone’larının kapsamlı bir şekilde test edilip temizlendiğini ve bize göre bunların yepyeni iPhone’lardan neredeyse ayırt edilemez olduğunu söylüyor. Sertifikalı yenilenmiş bir iPhone ile göze çarpan tek fark, daha sade bir kutuda gelmesi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-amerikada-yenilenmis-iphone-12-mini-satisina-basladi-130805/ linkinden 15.08.2022 21:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video