PC HocasıiOSApple Store Uygulama Önerileri

Apple Store Uygulama Önerileri

  arctis 7+   arctis 7+

Bu yazımız da iOS kullanıcıları için çok bilinmeyen fakat alanında iyi olan uygulamaları toparlayacağım. Ben özellikle iOS üzerinde bildiğim uygulamaları derleyeceğim fakat, sıralayacağım uygulamaların Android versiyonları da mevcut olabilir. Eğer Android kullanıcıysanız bir bakmanız da fayda var. 

1-Adobe PhotoShop Fix: ( ücretsiz )

Photoshop anlamında telefonunuzu ileriye taşıyacak olan bu uygulamayı kullanabilmek için iOS 9 veya üstü sürümde olmanız gerekiyor. Artık bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan küçük dokunuşlarla güçlü değişimler elde edebilirsiniz. Son güncellemesini 12 Kasım 2016 da almış olan program 109 Mb boyuta sahip.

2-SwiftKey: ( ücretsiz )

Uygulama klavyenizi özelleştirmeye yardım ediyor. Uygulamayı indirdikten sonra klavyenizde birçok farklı temayı deneyebilir, tercih ettiğinizi ücretsiz kullanabilirsiniz. Türkçe dahil 31 dili destekleyen uygulama son güncellemesini 13 Nisan 2017 tarihinde almış. iOS 8 ve üzeri sürümdeki kullanıcıların kullanabileceği SwiftKey 53 Mb boyuta sahip. 

3-Evernote: ( ücretsiz )

AppleStore da Olmazsa Olmazlar listesinde yer alan Evernote uygulaması size uygulama için satın alım sunabilir. Özellikle belge tarayıcısı özelliğini çok beğendiğim uygulama ile not yazabilir, internetten okuduğunuz bir makaleyi kaydedebilir ve özel hatırlatıcılar oluşturabilirsiniz. Yapacaklarınızı unutan biriyseniz bu program ile bunun önüne geçmeniz çok kolay olacak. 

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-store-uygulama-onerileri-22490/ linkinden 20.01.2022 05:01:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner