PC HocasıHaberlerApple’ın Önemli Servislerinden Bazıları Çöktü!

Apple’ın Önemli Servislerinden Bazıları Çöktü!

   

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devlerinden Apple, uygulama geliştiricilerinin uygulamalarının yeni sürümlerini yükleme konusunda zorluk çektiğini kabul etti. Şirketin Geliştirici Sistem Durumu sayfasından edinilen bilgilere göre şu anda beş hizmet geçici olarak hizmet dışında.

Uygulama geliştiricileri şu anda ikili dosyaları şu anda hiçbir bilgilendirici hata kodu olmadan yükleyemedikleri için sıkıntı çekiyorlar. Apple’ın Sistem Durumu sayfasına göre Xcode Cloud, TestFlight ve App Store Connect hizmetlerinde sorun yaşanıyor.

Apple tarafında yaşanılan sorunun kaynağının ne olduğu şu anda belli değil fakat Apple yaşanılan durumun farkında ve biliyoruz ki en kısa sürede gidermek için var güçleri ile çalışıyorlar. Eğer Apple’a uygulama geliştiriyorsanız ve sorun yaşıyorsanız aşağıda bizlerle belirtin.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/applein-onemli-servislerinden-bazilari-coktu-129953/ linkinden 15.08.2022 23:08:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video