Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage Resmi Olarak Duyuruldu! Tanıtım Ne Zaman?

  Google News

Assassin’s Creed Mirage oyunu için artık çok fazla sır kalmamıştı. Oyun için bir anda o kadar çok sızıntı gerçekleşti ki oyun duyurulmadan detaylarını öğrendik.

Sızıntılardan sonra Ubisoft cephesi de artık saklayacak bir şey kalmadığını düşünecek olacak ki resmi olarak duyuru yaptı. Hem oyunun adı kesinleşti hem de yapımdan ilk resmi görsel paylaşılmış oldu.

Assassin’s Creed Mirage, Eylül Ayında Tanıtılıyor

Ubisoft’un sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla beraber oyunun adının Mirage olacağı kesinlik kazandı. Görsele bakacak olursak, sızıntılarda yer aldığı gibi yapım Bağdat bölgesinde geçecek.

Yine sızıntılarda oyunda 860’lı yılların konu edineceği söyleniyordu. Tek kare görsel üzerinden değerlendirme yapacak olursak, oyunun geçeceği dönem için de iddialar doğru.

Assassin's Creed Mirage

Zaten bu iddialar doğru mu değil mi çok yakın zamanda öğrenmiş olacağız. Zira oyunun tüm detaylarının açıklanacağı tanıtım 10 Eylül’de olacak. Artık yeni Assassin’s Creed oyunu nerede geçecek ya da oyunda hangi karakterler olacak gibi tüm soruların cevaplarını alacağız.

Ubisoft tanıtım sırasında oyunun ne zaman çıkış yapacağını ve hangi platformlara geleceğini de açıklayacaktır.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video