ASUS’tan Yılbaşı Sürprizi: Vivobook S14 Tüm Teknoloji Mağazalarında!

  Google News

ASUS’un Vivobook serisine eklediği, hafifliği ve inceliğiyle dikkat çeken yeni modeli Vivobook S14 (S435), gördüğü yoğun ilgi karşısında yüzlerce teknoloji
mağazası ve online pazar yerinde cazip kampanya fiyatlarıyla satışa sunuldu. Intel’in 11. Nesil işlemcisiyle güçlendirilen Vivobook S14, donanımının yanı sıra ortalama dört cep telefonu ağırlığında olmasıyla da tüm yükleri hafifletiyor.


ASUS’un en cesur ve genç ürün ailesi Vivobook serisine eklediği S14 (435), 2021 yılının en fazla ilgi gören modellerinden biri oldu. WiFi Master teknolojisi, en yeni Intel® işlemcileri, Iris® X e grafik kartı ve WiFi 6 ile hayat bulan VivoBook S14, 1.3 kg ağırlığı ve 15.9 mm inceliği ile tüy kadar hafif. S14’un en büyük vaadi ise; düşük güç tüketimi, yüksek veri aktarım hızı ve güçlü bağlantı performansıyla kullanıcısının iş yükünü de hafifletmek.

Yeni yılda iş yükünüz Vivobook S14 ile hafiflesin

ASUS, nefti yeşili rengiyle dikkat çeken modelini şimdi n11, Vatan Bilgisayar, Teknosa, Media Markt gibi yüzlerce pazar yerinde 8999 TL’den başlayan cazip fiyatlarıyla kullanıcılarıyla buluşturuyor. S14, özellikle mobil bir hayat yaşayanlar, evden çalışanlar ve öğrenciler için biçilmiş kaftan. ASUS WiFi SmartConnect teknolojisini kullanan Vivobook S14, dünyanın neresinde olursa olsun, en iyi WiFi sinyaline ve tüm mobil erişim noktalarına bağlanarak iş akışlarını sorunsuz hale getiriyor. Hızlı şarj özelliğiyle hiçbir yerde yarı yolda bırakmayan Vivobook S14, 67 Wh gücündeki 17 saatlik pil ömrü ile kesintisiz üretkenliği garanti ediyor.

Kolay ve hızlı veri girişine imkan tanıyan NumberPad 2.0 teknolojisini de kullanan cihaz, Akıllı Performans Teknolojisi (AIPT) gibi hayatı kolaylaştıracak pek çok inovatif özelliğe sahip. 14 inçlik hafif gövdesinin içine yüksek performanslı bir sistem sığdıran cihaz, yeni yılda gücünü iki misline çıkarmak isteyenleri bekliyor.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video