Bim Ucuza SteelSeries Rival 110 Satacak!

BİM, gaming ürünleri satmaya devam ediyor. İşte BİM'in getirdiği yeni ürün SteelSeries Rival 110!

Son zamanlarda getirdiği ürünlerle sosyal medyada adından sıkça söz ettiren BİM, bu seferde oyunculara hitap edecek. Daha önce Apple, Xiaomi gibi birçok büyük firmanın kaliteli ürünlerini ucuz fiyata satan BİM, şimdide SteelSeries Rival 110 satışına başladı.

BİM, oyuncu ekipmanları alanında en ileri gelen firmalardan birisi olan SteelSeries'in oyuncu mouse'unu satmaya karar verdi. Piyasada 170-200 TL arasında fiyat etiketi bulunan Rival 110'u seçen BİM, fiyatını ise 139 TL'ye çekti.

BİM'in attığı bu adım oyuncuların ilgisini üzerine çekecek. Ürünün satışa başlanma tarihi ise 22 Haziran Cuma. Kaçmayacak bir fırsatla satılan Rival 110'u satın almanızı tavsiye ederiz. Gelin birde mouse'un özelliklerine bakalım.

SteelSeries Rival 110'un Özellikleri!

Rival 110, 7200 DPI'lık TrueMove1 teknolojisi ile geliştirildi. Aynı zamanda 240 IPS ve 30g ivmelenemeli optik sensörü sayesinde oyunlarda yüksek performans sunan Rival 110, ergonomik sağ el tutuşu sağlıyor.

Üzerinde 6 adet tuş bulunan Rival 110 tasarlanırken e-spor oyuncularının görüşleri ve isteklerine göre tasarlandı. Dahası yanlarda bulunan kauçuk malzeme sayesinde parmaklarınızın kaymasınıda engelliyor.

Bunlara ek olarak 1ms tepkime süresi sunan Rival 110, 30 milyon tık ömrüne sahip. SteelSeries Rival 110, 22 Haziran'da BİM raflarında yerini alacak. Bu fiyata bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İlgili Etiketler