Black Desert ücretsiz

Black Desert Ücretsiz Oldu!

  Google News

Steam’in zaman zaman ücretsiz oyun vermesine alışır olduk. Epic Games platformuna göre tek fark, Steam tarafından ücretsiz verilen oyunların genelde süre sınırlamasının olması. Yine böyle bir ücretsiz oyun etkinliği daha başladı. Black Desert ücretsiz oldu.

Fakat başta da söylediğimiz gibi yine burada da bir sınırlama durumu söz konusu. Oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Sonrasında yapım yeniden ücretli olarak karşımıza çıkacak.

Black Desert Ücretsiz Ama Ne Zamana Kadar?

Oyunun Steam sayfasına girdiğiniz zaman bir hafta sürecek bir kampanya sunulduğunu görüyorsunuz. Bu kampanya kapsamında Black Desert, 9 Mart 2023 saat 21:00’a kadar ücretsiz olarak kalacak. Bu tarihten sonra oyuna erişiminin devam etmesini istiyorsanız 19 TL gibi bir ödeme yapmanız gerekecek.

Zaten fiyat çok yüksek değil ama oyunu oynamamış ve merak eden kullanıcılar için güzel bir deneme fırsatı olduğunu söylemek lazım.

Black Desert ücretsiz

Black Desert Nasıl Bir Oyun?

MMORPG türünde olan yapımda çeşitli mutantlar ve yaratıklarla mücadele ediyorsunuz. çok oyunculu desteğinin olması da oyunu biraz daha cazip kılıyor diyebiliriz. Yapımı daha iyi anlamanız adına aşağı bir videosunu da ekliyor olacağım. Bu arada Steam sayfasına ulaşmak için de burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video