Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 için Yeni Video Yayınlandı

  Google News

Call of Duty: Modern Warfare 2 için istenen başarının yakalanmasının hemen ardından gözler Call of Duty: Modern Warfare 3 yapımına geçmişti. Beklenen tanıtım da kısa süre önce yapıldı. Oyunun ilk resmi duyurusu gerçekleştirildi.

Kısa bir video ile yapılan duyurunun hemen arkasından yapımın ne zaman çıkış yapacağı da açıklandı. 10 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan oyun için yeni fragmanlar da yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan fragman, Vladimir Makarov’un yeniden oyuna taşınacağını gösteriyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 için Yeni Video

Yayınlanan videoda çok fazla bir detay yok. Ama şu var ki videoda Vladimir Makarov’un yeni haliyle karşımıza çıktığını görüyoruz.

Muhtemelen bir önceki oyunun hikayesinin de devam ettirildiğini göreceğiz. Yeni oyunda Task Force 141’in görevinin devam edeceğini ama daha fazla aksiyonun sunulduğunu göreceğiz.

Video için kötü haber şu ki oyun içinden görüntüler barındırmıyor. Oynanış konusunda daha fazla detay görmek ve oyun içi görüntülere ulaşmak adına yeni videoları beklemek gerekecek.

17 Ağustos tarihinde yapım için çok daha fazla bilginin verileceği bir etkinlik göreceğiz. Bu etkinlik kapsamında da yeni videolar gelecektir. Bir önceki oyun ile yeni oyun arasında grafiksel açıdan bir fark olup olmayacağını da yine 17 Ağustos tanıtımında göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video