PC HocasıOyunDemon Turf PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X için duyuruldu

Demon Turf PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X için duyuruldu

 

Fantastik bir dünyaya hoş geldiniz. 1000 yaşında olan genç bir iblisin bu dünyayı ele geçirerek kraliçe olmaya çalışacağı platform oyunu Demon Turf  PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X için duyuruldu. İsterseniz detaylara geçelim.

Demon Turf nedir ?

Fabraz tarafından geliştirilen bu oyunda Beebz isimli karakter ile Demon Turfs‘ı ele geçirmeye çalışacaksınız. Macera boyunca farklı liderlere sahip olan çetelerle savaşacak ve İblis Kralı yenmeye çalışacaksınız.

Oyunda kontrol noktalarını ele geçirip istediğiniz yere yerleştirme imkanı da bulunuyor. Nedir bu özellik diyenler için kısaca açıklayalım. Bu özellik, istediğiniz yere yerleştirdiğiniz kontrol noktaları aracılığı ile oyun içerisinde bulunan zor görevleri daha rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak.

Assassin's Creed Valhalla 1.0.4 Güncellemesi Bugün Kullanıcılara Sunulacak

Oyunun grafiklerine bakacak olursak 3D bir dünyada 2D karakterlerin bizlere sunulduğunu görüyoruz. Oldukça renkli grafiklere sahip olan bu oyunun 2020 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haberimizin detayları burada son buluyor. Oyunu fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz