Team ROG

Dünyaca Ünlü Yıldız Futbolcu Son Heung-min Team ROG’a Katıldı

  Google News

ASUS, Team ROG komitesini güçlendirmek adına önemli bir iş birliğine daha imza attı. Dünyaca ünlü Güney Koreli yıldız futbolcu Son Heung-min ile iş birliği yapıldığı duyuruldu. Son, oyuncuların dünyasını temsil etmeyi amaçlayan organizasyon Team ROG ile sahada sergilediği yeteneklerini e-sporda da gösterecek.

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS’un günümüzün en popüler oyunlarında e-spor ekiplerini ve içerikleri yöneten organizasyonu Team ROG, giderek popülaritesini arttırmaya, büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Dünyanın dört bir yanından amatör oyuncuların yanı sıra Alan Walker, Loserfruit, Nyjah Huston ve Karl-Anthony Towns gibi alanında en profesyonel isimlerin temsil ettiği Team ROG komitesine bu kez yıldız futbolcu Son Heung-min de katıldı.

16 yaşından beri profesyonel olarak futbol oynayan Güney Koreli Son, Premier Lig’de 2021/22 Altın Ayakkabı ödülünü kazanmasıyla adından oldukça söz ettirmişti.

Team ROG

ASUS, yaptığı açıklamada:

“ROG (Republic of Gamers) ekibi, dünyanın her yerinden, her kesimden ve birçok farklı alandan birçok yetenekli e-spor oyuncusunu bir araya getiriyor. ASUS ROG, bu kez Güney Koreli futbol yıldızı Son Heung-min’i bu büyüyen girişime davet etmekten gurur duyuyor. Son, futbol sahasında olduğu kadar sanal dünyada da rekabetçi bir oyuncu.

ASUS’un ROG girişimiyle ortak bir noktada buluşan Son, her gün şampiyonluk için gösterdiğimiz çabayı sergiliyor. Team ROG’a hoş geldin Son! Bu sadece bir başlangıç” sözlerine yer verirdi.

Konu hakkında Son ise duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Ürünlerin kalitesinden çok etkilendiğim bu markaya elçi olarak katılmaktan gurur duyuyorum! ROG ile çalışmayı dört gözle bekliyorum ve gelecek projeler için heyecanlıyım.”

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video