PC HocasıHaberlerEA Access çok yakında Steam’e geliyor!

EA Access çok yakında Steam’e geliyor!

 

Daha önce de yapmış olduğumuz haber doğrultusunda EA Access‘in Steam‘e geleceğini belirtmiştik. Electronic Arts, birkaç aydır kendi oyunlarını Steam üzerinde yayınlamaya başlamıştı ve böylelikle oyuncular için platform çeşitliliği sunulmuştu.

EA Access, Türkiye’ye özel bir fiyatlandırma ile geliyor!

Aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL’lik bir fiyat ile karşımıza çıkacak olan EA Access, uygun fiyatı nedeniyle birçok oyuncunun beğenisini toplayacaktır. EA Access çıkış yaptığı tarihten itibaren nasıl bir satış rakamına ulaşacak bekleyip göreceğiz.

Electronic Arts‘ın birçok oyunu Steam kullanıcılarına EA Access üyeliği ile sunulacak. Üstelik bu üyelik sayesinde birçok içeriği satın alırken %10’luk bir indirimden yaralanma şansınız olacak. Hangi oyunların kullanıma açılacağını görmek isteyenler varsa şayet buraya tıklayarak Steam‘de bulunan EA Access sayfasına ulaşabilirsiniz.

Gerçekten harika bir işin ortaya çıktığı aşikâr. FIFA olsun NFL olsun Need for Speed olsun aklınıza ne geliyorsa bu üyelik ile birlikte oyuncularla buluşacak. Milyonlarca kullanıcının aktif olarak kullandığı platform olan Steam üzerinde böyle bir üyelik sisteminin açılıyor olması gerçekten harika bir şey.

EA Access ile ilgili herhangi bir gelişme daha olursa şayet sizleri bilgilendireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Sizlerin bu üyelik sistemi hakkında söyleyecekleriniz varsa eğer lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın 🙂

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ea-access-cok-yakinda-steame-geliyor-88270/ linkinden 21.06.2021 19:06:48 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video