PC HocasıOyuneFootball, Steam’de En Düşük Puanı Aldı!
eFootball

eFootball, Steam’de En Düşük Puanı Aldı!

 

Tokyo merkezli oyun stüdyosu Konami’nin eFootball isimli yeni oyunu nihayet dün piyasaya sürüldü ve şirket bu seri ile birlikte iyi bir başlangıç ​​yapamadı, oyun çok hızlı bir biçimde Steam’de en kötü inceleme alan oyun haline geldi. Şikayet eden oyuncuların beğenmedikleri durumlardan biri ise oyunun yalnızca dokuz farklı takıma sahip olarak piyasaya sürülmesi.

“Temelde bir demo” olarak piyasaya sürülmesinin yanı sıra, eFootball, oynanış aksaklıkları ve grafik tuhaflıklarla dolup taştı ve eFootball hakkında Konami’nin söylediği düşük beklentilerin ciddi şekilde gerisinde kalmasına neden oldu. PES 2020 aslında oldukça iyi bir performans sergiledikten sonra, Konami eFootball ile her şeyini ortaya koyarak her şeyi denedi ve oyun hızlı bir biçimde Steam’de en kötü kullanıcı puanı alan oyun haline geldi.

Hem olumlu hem de olumsuz bir dizi inceleme bulunuyor, kullanıcılar şu anda yapılacak eğlenceli şey olduğu için yalnızca nefret üzerine yığılıyor olsa da, birçok kullanıcının oyun ve piyasaya sürüldüğü durum hakkında çok meşru şikayetleri var.

Her şeye Konami’nin umutla yaklaşan eFootball oyuncuları için gelecek planlarında içeriklerle dolu yoğun bir yol haritası mevcut ve oyunu daha keyifli bir hale, daha iyi bir deneyime sokacağı için şu an ki nefretin gelip geçici olduğu ön sürülüyor. Şimdilik Konami, özen göstererek yama ve güncelleme sunmaya devam ediyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/efootball-steamde-en-dusuk-puani-aldi-118810/ linkinden 28.10.2021 18:10:51 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad