PC HocasıOyunMonster Hunter Rise’ın PC için Çıkış Tarihi Açıklandı

Monster Hunter Rise’ın PC için Çıkış Tarihi Açıklandı

   

Monster Hunter Rise‘ın PC versiyonuna nihayet bir çıkış tarihi verildi.

Capcom, Monster Hunter Rise’ın PC sürümünün çıkış tarihini bugün TGS 2021 sırasında duyurdu.

Ayrıca, sizi o zamana kadar tutmak için Capcom, 13 Ekim’den itibaren Steam’de oyun için bir demo yayınlayacak. Demo, size çevrimdışı solo ve dört oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu dahil olmak üzere çok sayıda avlanma seçeneği sunacak. Ayrıca 14 silah türünü de kullanabileceksiniz.

Ayrıca bir Eğitim seçeneği ve faydalı ipuçları ve talimatlarla dolu bir Wyvern Riding öğreticisi bekleyebilirsiniz. Hazır olduğunuzu hissettiğinizde, her biri Başlangıç ​​seviyesinden (Büyük Izuchi) Orta Seviyeye (Mizutsune) ve İleri Seviyeye (Magnamalo) kadar farklı zorluk seviyeleri sunan üç farklı av görevi ve deneyimleyeceğiniz canavar sizi bekliyor olacak.

PC sürümü, 4K çözünürlükte ve ultra geniş 21:9 en boy oranı desteğiyle oyunun keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan özelleştirilebilir optimizasyonlara sahip olacak ve aynı zamanda sınırsız kare hızları ve yüksek çözünürlüklü dokular sunacak.

Oyunun tam sürümü PC’de yayınlandığında, Kasım 2021’in sonuna kadar Nintendo Switch sürümünde bulunan tüm önemli lansman sonrası içeriği içerecek.

Monster Hunter Rise‘ın tam sürümü ise 12 Ocak 2022 tarihinde çıkış yapacak.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/monster-hunter-risein-pc-icin-cikis-tarihi-aciklandi-118794/ linkinden 17.08.2022 23:08:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video